Dolce&Gabbana, ABD’deki ilk gayrimenkul projesi “888 Brickell Dolce&Gabbana Miami” için Türk yatırımcıları ülkeye davet etti

Dünyanın önde gelen lüks moda markası Dolce&Gabbana, inşaat şirketi JDS Development Group ile birlikte ABD’deki ilk gayrimenkul projesi olan 888 Brickell Dolce&Gabbana Miami’yi görücüye çıkardı.

ÖZEL OLARAK TASARLANDI

Türkler’in de gayrimenkul yatırımları için seçtiği yurt dışı destinasyonlardan Miami’nin en yüksek binası olacak 90 katlı projede, tamamı Dolce&Gabbana tarafından özel olarak tasarlanmış 259 özel konut ve 5 yıldızlı bir otel yer alıyor. Projede havuz katı, soğuk-sıcak dalış havuzları, tiyatro, şarap mahzeni, demo mutfak, bilardo masaları, golf simülatörü, yoga-pilates, berber gibi birçok imkan sunulacak.

ÖZEL OLARAK TASARLANDI

Dolce&Gabbana Yönetim Kurulu Başkanı Alfonso Dolce, projeyle ilgili olarak “Casa Koleksiyonumuzun lansmanından sonra, İtalyan misafirperverliğinin en iyi özelliklerini yansıtan bir konut projesi geliştirmek fikri doğal olarak gelişti. Bizi her zaman coşkuyla karşılayan, benzersiz bir kültür ve yaşam tarzına sahip küresel bir destinasyon olan Miami’deki ilk konut projemizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Development Group Kurucusu ve CEO’su Michael Stern ise şunları söyledi: “Dünya çapında bir moda evi olan Dolce&Gabbana’nın tasarımda kalite ve detay arayışı, inanılmaz bir misafirperverlikle dolu otantik bir yaşam tarzının güzel dünyasını yaratma konusundaki becerileriyle birleştiğinde, dünyanın dört bir yanından gelecek sakinlerimiz ve ziyaretçilerimiz için kesinlikle başarılı ve yaratıcı bir yolculuğa çıkmamızı sağlıyor.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir